Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Struktur bölməsinin və vəzifəsinin adı

Dövlət qulluqçusunun soyadı, adı və atasının adı İş telefonu
RƏHBƏRLİK
İcra hakimiyyəti başçısı Mikayılov Süleyman Surxay oğlu 445-31-15
İcra hakimiyyəti başçısının birinci müavini Abbasov Emil İlqar oğlu 445-35-05
İcra hakimiyyəti başçısının müavini Muradov Nadir Yədulla oğlu 445-40-40
İcra hakimiyyəti başçısının müavini İsmayılova Təranə Əli qızı 445-38-15
Başçının köməkçisi Umudov Rəşad Həsən oğlu 445-31-15
Sektor müdiri - baş mühasib Ağalarov Çərkəz Firudun oğlu 445-35-04
Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyasının məsul katibi İsmayılov Ruslan Çıraq oğlu 445-35-84
Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyasının uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi - psixoloqu Əliyev Niyazi Səlim oğlu 445-35-84
Böyük mütəxəssis Novruzov Əli Mehdi oğlu 445-31-15
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru
Sektor müdiri Ağamuradova Şamama Kamil qızı 445-80-00 
Aparıcı məsləhətçi Bağırov Süleyman Fərhad oğlu 445-28-15
                    Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Həsənov İmran Elman oğlu 445-60-50
Baş məsləhətçi Babayev Abbasağa Adil oğlu 445-29-06
Böyük məsləhətçi Nadirli Rəşad Sərdar oğlu 445-22-79
Hüquq şöbəsi
Şöbə müdiri   445-12-88
Məsləhətçi Mirzəyeva Sumaxanım Zahir qızı 445-90-85
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
Şöbə müdiri Bayramov Munis Məmməd oğlu 445-00-21
Şöbə müdirinin müavini Hüseynov Firidun Elçin oğlu 445-29-10
Baş məsləhətçi Hüseynov Abbas Məmməd oğlu 445-00-21
Baş məsləhətçi Şıxəliyeva Səmayə Həsən qızı 445-42-81
Baş məsləhətçi Talıbova Vəfa Mütalib qızı 445-42-81
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
Şöbə müdiri Həsənalıyev Şikar Əjdər oğlu 445-31-31
Baş məsləhətçi Ağayev Seyfulla Yavər oğlu 445-58-53
Aparıcı məsləhətçi Məmmədov Fazil Cavanşır oğlu 445-31-14
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
Şöbə müdiri Almasov Həsrət Hidayət oğlu 445-35-88
Böyük məsləhətçi Əşrəfov Röyal Ağabba oğlu 445-35-88
Rayon təsərrüfatı şöbəsi
Şöbə müdiri Səməd-zadə Rövşən Fikrət oğlu 445-29-00
Baş məsləhətçi (mühəndis) Abdullayev Qafar Məmməd oğlu 445-35-15
Böyük məsləhətçi (memar)   445-53-00
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Xəlilova Hicran Aydın qızı 445-31-52
Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) Göyyusubova Nahidə Ziyəddin qızı 445-42-71
Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı) Salmanova Dilşad Azər qızı 445-42-71
Məsləhətçi Pənahlı Rövşən Akif oğlu 445-42-71  
Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)  Mirzəyev Eldəniz Əliqismət oğlu 445-42-71
Məsləhətçi Rüstəmova Gülmirə Rza qızı 445-42-71
     
Baş mütəxəssis-komendant Ümüdov Anar Eynulla oğlu 445-19-20

 

Nümayəndəliklər

 


Lökbatan qəsəbə nümayəndəliyi

Lökbatan Nümayəndə Əliyev Vüqar Əli oğlu 445-30-44
Müavin Lətifov Hikmət Dilavər oğlu 445-35-40
Məsləhətçi (mühəndis) Həsənov Bəxtiyar Rafiq oğlu 445-35-40

Sahil qəsəbə nümayəndəliyi

Sahil Nümayəndə Əliyev Əli Surxay oğlu 446-18-00
Müavin Yusifov İqor Əkbər oğlu 446-16-14
Məsləhətçi (mühəndis) İskəndərli Mərdan İskəndər oğlu  

Puta qəsəbə nümayəndəliyi

Puta Nümayəndə   545-86-00
Müavin Xasaylı Nüsrət Ağalar oğlu 545-86-00

Korgöz qəsəbə nümayəndəliyi

Korgöz Nümayəndə Daşdiyev Ramiz Daşdi oğlu 545-95-00
Müavin Məstiyev Samir Bəylər oğlu 545-95-00

Qızıldaş qəsəbə nümayəndəliyi

Qızıldaş Nümayəndə Axundov Hüseyn Yusif oğlu 545-51-00
Müavin İsmayılov Cahangir Bilal oğlu 545-51-36

Ümid qəsəbə nümayəndəliyi

Ümid Nümayəndə Babayev Hüseyin Məhəmməd oğlu 446-78-00
Müavin Əliyeva Nurlanə Telman qızı 446-78-00

Sanqaçal qəsəbə nümayəndəliyi

Səngəçal Nümayəndə Məmmədov Zaur Vahid oğlu  544-80-30
Müavin Abdullayev Fərid Faiq oğlu 544-76-74


Çeyildağ qəsəbə nümayəndəliyi

Çeyildağ Nümayəndə Cavadov Akif Əli oğlu 446-80-10
Müavin Şəmsəliyev İsa Tofiq oğlu 446-80-10

Qobustan qəsəbə nümayəndəliyi

Qobustan Nümayəndə Qurbanov Tarverdi Məmmədhüseyn oğlu 544-42-04
Müavin Dünyamalıyev Ayaz Avıl oğlu 544-40-28

Ələt qəsəbə nümayəndəliyi

Ələt Nümayəndə   544-15-94
Müavin Əliyev Altay Mehman oğlu 544-08-00


Müşviqabad qəsəbə nümayəndəliyi

Müşfiqabad Nümayəndə Bayramov Coşqun Məmməd oğlu 410-53-00
Müavin Həsənli Fidan Təbriz qızı 410-78-94

 

Keçidlər